گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
شعبه یک
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
تگ لاین: شعبه یک
خدمات: سکته مغزی، مشاوره در مشکلات کودک، مشاوره و روانشناسی، درمان اختلالات گفتار مربوط به کودکان، عکس از حنجره، ضعف در نوشتن، ضعف در ریاضی، اختلالات گفتار مربوط به بزرگسالان، مشکلات تلفظ، ضعف در خواندن، نوروفیدبک، بازی درمانی، درمان لکنت، اختلالات حنجره و صدا، جلسات افزایش توجه و رفتار درمانی، مشاوره در استرس و اضطراب، استروبوسکوپی حنجره
مدیریت:دکتر ناصر زارعی شمس آبادی(آسیب شناس گفتار و زبان)
آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، قبل از زمزم، کوچه مسجدالرضا، (35)، ساختمان 99، طبقه B
شماره تماس پذیرش: 03136633123
شماره تماس پذیرش: 09130795736
پیوندها: وب‌گاه، اینستاگرام، تلگرام،
فرستادن به دوستان
این نقشه، نشانی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت متخصص شعبه یک در شهر اصفهان است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
ساعت کاری گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
« هفته پیش
هفته پس »
درخواست نوبت دیدار
نوشتن دیدگاه شما
ارسال پیام
به منظور اطلاع از نوبت گرفتن از، هزینه ویزیت، بیوگرافی، ساعت کاری گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت با شماره‌های نوشته‌شده، تماس بگیرید.
پیش از مراجعه با شماره تلفن نوشته‌شده، زنگ بزنید.
در این صفحه، توانایی آشنایی با شماره تلفن مطب، اینستاگرام، آدرس کانال تلگرام، آدرس مطب، نوبت‌دهی اینترنتی، روزهای کاری دکتر، رزومه و بیوگرافی پزشک و دیگر راه‌های ارتباط با گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت را خواهید داشت.
نواحی
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (چهارباغ بالا) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (دروازه شیراز) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (شیخ صدوق)
دامنه‌های دیگر گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در سرچ دکتر گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در کال دکتر گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در دکتر بیگ
موتور جست‌وجوی کلیک دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger