گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور
گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور
آشنایی:
خدمات: مشکلات گفتاری و اختلالات بلع ناشی از پارکینسون، ارزیابی و درمان مشکلات گفتاری و زبانی، اختلال صوت، روانشناسی برای کودک و نوجوان، مشکلات گفتاری در کودکان اتیسم، عقب ماندگی ذهنی، اختلالات تلفظی، اختلالات یادگیری، سندرم داون، مشکلات گفتاری و اختلالات بلع ناشی از سکته ی مغزی، مشکلات گفتاری و اختلالات بلع ناشی از ام اس، تاخیرگفتار، مشکلات گفتاری و اختلالات بلع ناشی از ضربه ی مغزی
نشانی: تهران، شهران شمالی، بالاتر از فلکه ی دوم، ساختمان بانک پاسارگاد، پلاک 153، طبقه ی دوم، واحد 10
شماره تماس پذیرش: 09362205150
پیوندها:
هم‌رسانی با دوستان
این نقشه، آدرس گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور متخصص  در شهر شهران شمالی است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
آدرس گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور
ساعت کاری گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور
« هفته پیشین
هفته پسین »
درخواست نوبت دیدار
نوشتن نگاه شما
ارسال دیدگاه
برای آگاهی از ساعت کاری، نوبت گرفتن از، بیوگرافی، هزینه ویزیت گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور با شماره‌های گفته‌شده، تماس بگیرید.
پیش از مراجعه حضوری با شماره نوشته‌شده، زنگ بزنید.
شما در این برگه، توانایی دیدن نوبت‌گیری اینترنتی، پیج اینستاگرام، رزومه و بیوگرافی پزشک، تلگرام، آدرس مطب، برنامه حضور پزشک، شماره تلفن مطب و دیگر راه‌های تماس با گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور را خواهید داشت.
گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور در اینترنت
گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور در پجشگی گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور در دکتر بیگ گفتاردرمانی و کاردرمانی زهرا نصیری پور در دکتر ماهر
موتور جست‌وجوی کلیک دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger