کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
آشنایی کوتاه:
خدمات: کاردرمانی جسمی حرکتی، مجهز به اتاق حسی، کاردرمانی اختلالات پردازش و یکپارچگی حسی، بیوفیدبک عضلانی، کاردرمانی ارتوپدی دست، مجهز به نرم افزار تست IVA2 برای ارزیابی توجه، مجهز به نرم افزار شناختی Captain'sLog، نوروفیدبک
مسئول کلینیک: دکتر محمد هدایت جو ⚫️ کارشناس ارشد کاردرمانی ⚫️ دکترای تخصصی علوم اعصاب شناختی گفتاردرمانگر: ⚫️ خانم زهرا سادات کریمی ⚫️ برای پذیرش و تشکیل پرونده قبل از مراجعه حضوری حتما تماس بگیرند.
نشانی: قم، خیابان کیوانفر، بین کوچه یک و سه، جنب بانک ملی، کلینیک کاردرمانی باران
شماره تلفن پذیرش: 02536618367
لینک‌ها:
هم‌رسانی با دوستان
این نقشه، آدرس کاردرمانی و گفتاردرمانی باران متخصص  در شهر قم است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
آدرس کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
ساعت کاری کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
« هفته پیش
هفته پس »
گرفتن نوبت دیدار
نوشتن تجربه شما
ثبت پیام
شما در این صفحه، دسترسی به رزومه و بیوگرافی پزشک، روزهای حضور دکتر، پروفایل اینستاگرام، تلگرام، نوبت دهی اینترنتی، آدرس مطب، شماره مطب و دیگر راه‌های ارتباط با کاردرمانی و گفتاردرمانی باران را خواهید داشت.
خواهش می‌شود پیش از دیدار با تلفن نوشته‌شده، تماس بگیرید.
در راستای آگاهی از کارنامه، نوبت گرفتن از، هزینه ویزیت، ساعت کاری کاردرمانی و گفتاردرمانی باران با تلفن‌های گفته‌شده، تماس بگیرید.
دامنه‌های دیگر کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در دیجی دکتر کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در پجشگی کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در دکتر بیگ
موتور جست‌وجوی کلیک دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger